O NAS

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, oraz pragnąć sprostać wymaganiom naszych klientów stworzyliśmy sklepik z żywnością ekologiczną WIEJSKA ZAGRODA.

W naszym sklepiku znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów ekologicznych pochodzących w większości z rodzimych upraw dzięki czemu możemy zaoferować je w najwyższej jakości.

Nasze uprawy zlokalizowane są na terenie województwa podkarpackiego uznawanego na jeden z najczystszych regionów w Polsce. Region ten charakteryzuje się doskonałymi warunkami do produkcji ekologicznej, został on objęty projektem Natura 2000.

Dostawcą produktów jest firma Bio-Concept Plus z Sieniawy, która funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Na wszystkie swoje produkty ekologiczne firma posiada Certyfikat Zgodności wystawiony przez jednostkę certyfikującą Eko Gwarancja.

GOSPODARSTWO

 Od 2012 roku firma Bio-Concept Plus prowadzi 70 hektarowe certyfikowane gospodarstwo ekologiczne. Znajduje się ono we wsi Wysocko (woj. Podkarpackie). Gospodarstwo to zostało założone w roku 2002. Gospodarstwo posiada certyfikat ekologiczny, który jest co roku odnawiany.

FILOZOFIA

Rozwój polskiej ekologii poprzez pobudzanie ekologicznej produkcji rolnej. Szerzenie wiedzy o ekologii i zaletach produktów ekologicznych. Dostarczanie zdrowych produktów świadomym konsumentom. Ochrona środowiska naturalnego.

MISJA

Propagowanie zdrowego stylu odżywiania.

×
×

Koszyk

Buy for 50,00  more and get free shipping